Рейтинг кращих велосипедів для дітей 2020-2021 року.

Вибрати дитячий велосипед досить непросто, адже він повинен не просто сподобатися дитині, але ще і відповідати всім вимогам безпеки. У спеціалізованих магазинах можна зустріти чимало хороших виробників, що випускають гідні велосипеди для дітей різного віку. В особливості та нюанси при виборі дитячого байка вам допоможе розібратися ця стаття.

П’ять порад при виборі дитячого велосипеда:

Рейтинг кращих велосипедів для дітей 2019-2020 року.

1. Враховуйте вік дитини.

Вибирайте велосипед, чия конструкція підходить дитині за віком і рівнем фізичного розвитку.

Для малюків , ще недавно сиділи в колясці, ідеальним рішенням стане триколісний друг. Стійка і проста у використанні конструкція оптимально підходить для навчання вмінню правильно крутити педалі і тримати кермо.

Для дітей від 95 до 115 см (3-6 років ) призначені «чотириколісні» велосипеди. Вони вже схожі на дорослі моделі, але мають ряд особливостей. Основна з них — наявність знімних страхувальних коліс, які кріпляться до заднього колеса. Поки дитина освоює їзду на двоколісному «коні», вони не дозволяють завалитися на бік в разі втрати рівноваги.

На моделі  для підлітків  вже не ставлять бічні коліщата, і вони дуже схожі на дорослі велосипеди, тільки зменшені і полегшені. Ця група розрахована на дітей зростом 115-155 см (6-13 років).

2. Орієнтуйтеся на ріст дитини.

Далеко не всі діти ростуть відповідно до середньостатистичними значеннями. Тому при покупці велосипеда орієнтуйтеся не тільки на вік і рівень їзди майбутнього господаря, а й його зростання — від нього залежить діаметр коліс і довжина рами велосипеда. Щоб з’ясувати, які колеса підходять вашій дитині, розділіть його зростання на 2,5 і ще на 2,54 (довжина 1 дюйма в см). Наприклад, зростання 110 см: 110 / 2,5 / 2,54 = 17,3 дюйма. Отже, вам потрібно вибирати з велосипедів з колесами 16 або 18 дюймів. Діаметр коліс у дитячих і підліткових велосипедів буває 10, 12,14,16,20 або 24 дюйма.

Крім розміру коліс важливо правильно підібрати довжину рами.

Оптимальна відстань від керма до переднього краю сидіння — довжина від ліктя до кінчиків пальців дитини.

3. Приміряйте перед покупкою.

Нехай дитина «приміряє» велосипед при покупці. Дистанція між рамою і промежиною повинна бути не менше 10 см, щоб при необхідності можна було легко зістрибнути під час руху. Сидіння і кермо відрегулюйте так, щоб ноги вільно діставали до педалей, а «пілоту» не доводилося сутулитися, нахиляючись до керма.

Не намагайтеся взяти велосипед «на виріст» Непридатний розмір загрожує проблемами з керуванням і, як наслідок, падіннями і травмами.

4. Купуйте в спеціалізованих місцях.

Велосипед краще купувати в спеціалізованих магазинах спорттоварів, а не дитячих магазинах, де велосипед — всього лише одна з іграшок. Продавці в дитячому магазині навряд чи зможуть дати хорошу консультацію по його вибору, а за якістю він може дійсно виявитися «іграшковим» — яскравим, красивим, але не пристосованим для довгої експлуатації.

У спецмагазинах набагато ширше вибір моделей і марок. Відомі бренди дошкільних та підліткових велосипедів — Stels, Author, Stark, Cannondale, Ghost, Kross, Schwinn.

5. Враховуйте думку дитини.

При покупці спирайтеся не тільки на поради продавців-консультантів і інтернет-знайомих. Вибравши велосипед за технічними характеристиками, запропонуйте його оцінити майбутньому власнику: дитині важливо відчувати свою значимість при прийнятті таких важливих рішень, як придбання для нього нового, особистого, самого класного і крутого транспорту.

Які бувають?

Велосипед повинен бути у будь-який крихти, і з цим не посперечаєшся. Справа в тому, що такий засіб пересування стає значущим фактором повноцінного фізіологічного виховання. Однак на сьогоднішньому ринку існує така величезна кількість моделей, що іноді досить важко зробити вибір. Отже, спочатку необхідно розібратися в тому, які бувають види дитячого транспорту.

Триколісні

Рейтинг кращих велосипедів для дітей 2019-2020 року.

Є найкращими рішеннями для дітей у віці від 2 до 3 років, які лише вчаться їздити. Тут малюкові немає необхідності зберігати баланс, і він може абсолютно сконцентруватися на педалях і контролі.

Трицикли мають надзвичайно легким і якісним пристроєм, проте їх основним плюсом є стійкість. Серед популярних моделей виділяють триколісні з одним ведучим і двома задніми колесами, проте серед них є і перевертні.

Важливо! Розмірна лінійка таких зразків спрямована на дітей, зріст яких від 100 до 105 см.

переваги:

 • Відмінна стійкість завдяки 3 точкам підтримки;
 • Низький вага;
 • Прекрасний резерв надійності;
 • Насичені кольори, які подобаються дітям;
 • Велика частина таких апаратів додатково обладнані корзинами для речей, модулем ігор, ручкою для батьків і іншими практичними доповненнями;
 • Бюджетні.

недоліки:

 • Як правило, володіють жорсткими і гучними колесами;
 • Чи не збираються і займають багато місця для зберігання.

Чотириколісні

Рейтинг кращих велосипедів для дітей 2019-2020 року.

Найстаршій дитині, для якого трицикл занадто малий, відмінним варіантом стане маленька модель з допоміжним кількістю коліс страхувального типу.

На перший погляд вони схожі на найпростіші дорослі: у них є ланцюгова передача і м’які колеса з гуми. Профільні коліщатка можна зняти, коли малюк навчиться зберігати баланс.

Увага! Чотириколісні зразки направлено на дітей, вік яких від 4 до 7 років, а зростання коливається приблизно від 105 до 130 см.

переваги:

 • Різноманітні апарати з захоплюючим зовнішнім виглядом (поліція, спорт мотоцикл і т.д.);
 • Великий діапазон регулювання висоти сидіння і керма;
 • Як правило, з бічними колесами, проте вони не заважають їзді, а лише закріплюються;
 • Кроха за короткий період часу навчитися балансувати;
 • Частина таких моделей обладнані знімається ручкою для батьків.

недоліки:

 • Якщо малюк зробить крутий поворот, то велосипед може впасти на бік;
 • Ролики запобіжних коліщаток регулярно згинаються.

Двоколісні

Рейтинг кращих велосипедів для дітей 2019-2020 року.

Такі зразки направлено на школярів, які вже відмінно освоїли вільне ведення. Конструктивно вони аналогічні дорослим — тільки володіють злегка меншими габаритами.

Особливо, дуже незвично виглядають дитячі репліки трюкових і гірських апаратів, хоча більшу частину ринку як і раніше займають звичайні прогулянкові велосіпеди.Достоінства:

 • Великий діапазон вибору;
 • З функціями байків для дорослих — включаючи перемикання швидкості;
 • Як правило, поставляються зі складними рамами;
 • Мають трендовим зовнішнім виглядом.

недоліки:

 • Розганяють хорошу швидкість, а значить, велосипедисти потребують деякого досвіді.

Як вибрати велосипед для дитини?

Рейтинг кращих велосипедів для дітей 2019-2020 року.

Коли тата і мами шукають новий транспортний засіб для власної крихти, вони нерідко зосереджуються виключно на ціні. Але в дійсності є ще багато критеріїв, грунтуючись на які потрібно вибирати модель. Найбільш значимі критерії вибору описані нижче.

зростання малюка

Це основний критерій вибору транспорту для малюка. Щоб дитина навчилася їздити, йому повинно бути зручно сидіти і водити. Щоб зробити це, необхідно «приміряти» полюбився апарат, посадивши на нього дитину.

Грамотна посадка на увазі рівну спину малюка, положення рук не вище, ніж рівень грудей і, практично абсолютна розгинання коліна при обертанні педалей. Якщо батьки вирішили замовити модель за допомогою мережі, то необхідно керуватися характеристиками, які вказав продавець.

До слова, діаметр колеса дасть можливість батькам порівняно грамотно підібрати велосипед для зростання крихти:

 1. Для дітей, зріст яких не більше 1 м, хорошим варіантом стане зразок колесами на 12 дюймів.
 2. Якщо зростання від 1,15 до 1,20 м, то доцільно придбати виріб з 14-ти або 16-дюймовими ободами.
 3. Малюкові, зростання якого від 130 до 140 см буде комфортно їздити на апараті з шинами від 18 до 20 дюймів.

Щоб виключити помилки при виборі з довжиною рами, доцільно поміряти відстань від «носа» сидіння до лінії керма: воно повинно бути не більше дистанції від ліктя малюка до кінчиків його пальців.

Матеріал коліс і рами

Рами виготовляються з таких матеріалів:

 1. З стали;
 2. Сплаву алюмінію;
 3. Композитних матеріалів.

Трицикли для малюків бувають зроблені з твердого пластика. Високої стійкості тут не потрібно, але вага має важливість: легковагі відрізняються безпекою, і дітям легше з ними звертатися. Тому не дивно приберегти важку сталь для підліткових апаратів, а для початкового шкільного віку взяти з рамою з алюмінієвих або композитних матеріалів.

Покришки теж різняться:

 1. Пластик — хороший вибір для маленького байка, на якому малюк від 2 до 3 років буде їздити по гладким доріжках або майданчику.
 2. Гума (надувні) — гарантує найкращу зручність і плавний педальний хід навіть на поганій дорозі. Однак є ризик пробити камеру, до того ж їх необхідно час від часу підкачувати.
 3. Пенорезіна — поєднує переваги вищеописаних типів коліс. Під м’якими шинами відсутня камера повітря, тому пробити колесо неможливо, але амортизація буде досить середньої.

гальма

Питання про вибір гальм турбує більшість тат і мам: деякі стверджують, що необхідно відразу навчити чадо їздити з гальмом ручного типу, інші абсолютно не розуміють, навіщо застосовувати колодки. Насправді все полягає в віці дитини і його навичках водіння.

 1. Гальмо ручного типу з ручкою на кермі стане хорошим вибором виключно для підлітків. Суть в тому, що навіть у дітей, вік яких від 6 до 7 років, рука не зовсім сильна, щоб її використовувати. До слова, довжина пальців в цьому віці теж недостатня.
 2. Для самих маленьких ідеальним вибором стане гальмо ножного типу.
 3. Якщо батьки не змогли дійти згоди, то можна купити апарат з гальмами змішаного типу.

педалі

Педалі бувають з:

 1. пластика;
 2. Металу.

Зрозуміло, другий спосіб набагато безпечніше і довговічніше, через що його вибирають для дітей, вік яких від 6 років і більше. До слова, пластикові педалі кришаться до кінця першого сезону напруженої їзди або розколюються від мимовільного удару.

Експерти радять вибирати моделі з декількома платформами, щоб нога малюка не зсковзувала з них. Однак настійно не рекомендують купувати педалі з засувками. Причина в тому, що узгодження рухів нема на ідеальному рівні, через що чіпляючись за фіксатор ногою, чадо може вельми неблагополучно впасти, натомість того, щоб просто встати.

Безпека

Під час вивчення всіх характеристик не варто забувати про безпеку крихти. І це відноситься не тільки до якості пристрою — вага малюка невеликий, тому малоймовірно, що конструкція розвалиться під ним.

Найбільш значущими є крихітні нюанси, які на перший погляд можуть здатися маловажливими:

 1. М’які вставки з поролону на кермі;
 2. Накладка на педалі з гуми;
 3. Відсутність клиновидних країв в будь-якій частині апарату;
 4. Щиток, який закриває передню зірку і ланцюг;
 5. Катафоти або відбивачі, щоб водії автомобілів могли вночі бачити малюка на дорозі.

Для наймолодших байкерів, які ще не можуть самі контролювати трицикл, буде доцільно наявність ременів безпеки, поперечки-обмежувача на рівні пояса і поглибленого сидіння. А ручка для батьків та підставки для ніжок дадуть можливість чаду комфортабельно дістатися додому, коли йому набридло крутити педалі.

Огляд кращих дитячих велосипедів від 1 до 3 років для дівчаток з колесами 12 дюймів

Модель вага,

кг

тип приводу Діаметр

коліс,

дюйми

матеріал рами Ціна,

руб.

Novatrack Maple 12 (2019) 9,1 ланцюговий 12 сталь 4 870
Royal Baby Jenny Girl 12 (2019) 10,8 ланцюговий 12 сталь 9 700
Cube Cubie 120 Girl (2020) 5,9 ланцюговий 12 алюмінієвий сплав 19 300
Stels Jolly 12 V010 (2020) 9,9 ланцюговий 12 сталь 4 640
Novatrack Urban 12 (2020) 9,2 ланцюговий 12 сталь 5 060

Засоби пересування в віці від 1.5 років є особливою групою, тому що вимоги до них дуже індивідуальні. Так як велосипедисти менше 3 років, зазвичай, лише знайомляться з власним першим транспортом, швидкість апарату і кількість швидкостей в цій ситуації, як правило, не мають особливої ​​важливості. У зв’язку з цим виробники нечасто обладнають проекти для дітей, вік яких не більше, ніж 2 роки, перемикачем швидкостей, регулюванням вилки і іншими прибамбасами.

Але моделі цієї групи можуть похвалитися такими значущими характеристиками, як легковажність і простота в експлуатації. Частина з представників цього топа до того ж характеризуються підвищеною стійкістю, комплектацією бічними колесами, і навіть вдосконаленою безпекою пристрою.

Рейтинг кращих велосипедів для дітей 2019-2020 року.

1. Novatrack Maple 12 (2019)

Рейтинг (2020): 4.9

Велосипед Novatrack Maple 12, призначений для дівчаток у віці від півтора до трьох років, без перемикання передач. Технічні особливості: сталева рама Hi-Ten, жорстка сталева вилка, одинарні алюмінієві обода, ножні педальні гальма, повний захист ланцюга, знімні бічні колеса, крила, сидіння для ляльки, м’яка накладка на кермі, дзвінок. Підходить для навчання і легких прогулянок. Діаметр коліс — 12 дюймів. Вага — 9,1 кг.

Відгуки

Недарма ж таки цю фірму хвалять, недорогий, але міцний і зручний, до того-ж стильний, що для дівчаток теж дуже важливо 🙂 Півторарічна дочка із задоволенням катається. Для новачків саме те.

Марія

Дуже славний велосипед для маленької дівчинки. Ще й багажник для лялечки придумали. Та такий гарненький! Ну правильно, як же дівчинка сама поїде, а свою дочку не покатає? Постійно при ній.

Віола

Не стали купувати доньці 3х колісний великий, вирішили взяти такий. Він маленький, стійкий, симпатичний і так швидше звикне до нормального велику, щоб потім не переучувати. Доньці подобається! Дуже бюджетний варіант!

Марина 

плюси:

 • красивий дизайн
 • додаткові колеса в комплекті
 • захист ланцюга

мінуси:

 • ножні гальма

Рейтинг кращих велосипедів для дітей 2019-2020 року.

2. Stels Jolly 12 V010 (2020)

Рейтинг (2020): 4.9

Велосипед, призначений для дітей у віці від півтора до трьох років, без перемикання передач. Технічні особливості: сталева рама Hi-Ten, жорстка сталева вилка, одинарні сталеві обода, ножні педальні гальма, повний захист ланцюга, знімні бічні колеса, сталеві крила, багажник, м’яка накладка на кермі, передня кошик. Підходить для навчання і прогулянкового катання в міських умовах. Діаметр коліс — 12 дюймів. Вага — 9,9 кг.

Відгуки

Купила для нашої малої, велосипед класний, стійкий завдяки боковим колесам. Доньці дизайн сподобався, вона любить все яскраве, але за вагою трохи важкий для дитячого, по-моєму.

Лідія

плюси:

 • красивий дизайн
 • додаткові колеса в комплекті
 • захист ланцюга

мінуси:

 • ножні гальма

Рейтинг кращих велосипедів для дітей 2019-2020 року.

3. Novatrack Urban 12 (2020)

Рейтинг (2020): 4.9

Велосипед, призначений для дітей у віці від півтора до трьох років, без перемикання передач. Технічні особливості: сталева рама Hi-Ten, жорстка сталева вилка, одинарні алюмінієві обода, ножні педальні гальма, повний захист ланцюга, знімні бічні колеса, крила, багажник, батьківська ручка, м’яка накладка на кермі, дзвінок. Підходить для навчання і легких прогулянок. Діаметр коліс — 12 дюймів. Вага — 9,2 кг.

Відгуки

Вирішили з дружиною подарувати синові на день народження велосипед. Я вибирав між Stels і Novatrack, в результаті після поїздки в найближчий магазин мій вибір припав все-таки на Novatrack. Краще якість матеріалу, компонентів і дмзайн, звичайно. Велосипед замовлення в інтернет-магазині, щоб його привези в день народження додому вже зібраним. Загалом, дитина була в захваті.

Миколай

плюси:

 • красивий дизайн
 • додаткові колеса в комплекті
 • захист ланцюга

мінуси:

 • ножні гальма

Рейтинг кращих велосипедів для дітей 2019-2020 року.

4. Royal Baby Jenny Girl 12 (2019)

Рейтинг (2020): 4.9

Велосипед Royal Baby Jenny Girl 12, призначений для дівчаток у віці від півтора до трьох років, без перемикання передач. Технічні особливості: сталева рама Hi-Ten, жорстка сталева вилка, одинарні алюмінієві обода, переднє гальмо — ручний кліщовий, задній — ручний барабанний, повний захист ланцюга, знімні бічні колеса, багажник, м’яка накладка на кермі, передня кошик, дзвінок. Підходить для навчання і легких прогулянок. Діаметр коліс — 12 дюймів. Вага — 9 кг.

Відгуки

Шукали щось веселе і миле для доньки і знайшли цю чарівну модель! Купили не думаючи, привезли на наступний день, ще й безкоштовно, ТО протягом 3х місяців можна пройти безкоштовно! Дочка в захваті!

Едик

плюси:

 • оригінальний дизайн
 • ручні гальма
 • додаткові колеса в комплекті
 • захист ланцюга

мінуси:

 • стрічки

Рейтинг кращих велосипедів для дітей 2019-2020 року.

5. Cube Cubie 120 Girl (2020)

Рейтинг (2020): 4.9

Велосипед Cube Cubie 120 Girl, призначений для дівчаток у віці від півтора до трьох років, без перемикання передач. Технічні особливості: алюмінієва рама Alu Lite 6061, що жорстка алюмінієва вилка, алюмінієві обода, переднє гальмо — ручний, задній — ножний, дзвінок. Підходить для навчання і легких прогулянок. Діаметр коліс — 12 дюймів. Вага — 5.9 кг.

Відгуки

Цей великий відразу запал нам в серце своїм веселим сидінням. Велосипед простенький, але дуже якісний. Тут всього одна швидкість, він зручний, що не важкий. Для променаду підходить відмінно!

Марія

плюси:

 • алюмінієва рама
 • ручні гальма
 • заднє крило
 • захист на кермі

мінуси:

 • без педалей

Огляд кращих дитячих велосипедів від 3 до 5 років з колесами 14-16 дюймів

Модель вага,

кг

тип приводу Діаметр

коліс,

дюйми

матеріал рами гальма Ціна,

руб.

Stark Tanuki 14 (2019) 8,7 ланцюговий 14 алюмінієвий сплав ножні 7 720
Lil Stardust 16 (2019) 8,9 ланцюговий 16 алюмінієвий сплав ножні 10 392
Royal Baby 14 (2019) 7 ремінний 14 алюмінієвий сплав ручні 16 300
Stels Wind 16 Z020 (2019) 10,5 ланцюговий 14 Hi-Ten сталь ножні 4 500
Novatrack Blast 14 (2019) 8 ланцюговий 14 магній-алюмінієвий ножні 6 095

Не менш якісні, якщо порівнювати з моделями для малюків, і лише трохи важчі. Моделі для малюків, вік яких від 3 років і вище, приємно вражають підвищеною швидкістю і рідше допоміжними функціями. Справа в тому, що чим ближче до віку від 4 до 5 років, тим діти стають цікавіше, активніше рухаються і прагнуть до нових відкриттів.

Крім того, частина маленьких дослідників, які почали пізнавати велосипед в дуже ранньому віці, до цих років уже добре контролюють рух і можуть їздити з великою швидкістю навіть по пересіченій місцевості.

Все це робить надійність конструкції і зносостійкість найбільш важливими критеріями. Однак деякі представники цього топа розраховані на катання не тільки по рівному асфальту, але і по нерівній місцевості.

Рейтинг кращих велосипедів для дітей 2019-2020 року.

1. Stark Tanuki 14 (2019)

Рейтинг (2020): 4.9

Велосипед Stark Tanuki 14, призначений для дівчаток у віці від 3 до 5 років, так само є варіант для хлопчиків Stark Tanuki 14, без перемикання передач. Технічні особливості: алюмінієва рама AL-6061, що жорстка вилка Stark Rigid, одинарні алюмінієві обода, ножні педальні гальма, захист ланцюга, знімні бічні колеса, м’яка накладка на кермі, передня кошик, дзвінок. Підходить для навчання і легких прогулянок. Діаметр коліс — 14 дюймів. Вага — 8,7 кг.

Відгуки

Я задоволена таким придбанням, велосипед перший у дочки, він привабливий, та й надійний. Зручно на ньому вчитися їздити, добре йде по асфальту, так і на дачі по грунту йде рівно, не підскакує.

Марина

Гарний, яскравий і стильний велосипед для нашої дочки. Купили не думаючи, не звертаючи увагу на вартість. Він привертає увагу, не просто велосипед, а засіб пересування для нашої принцеси. Маленький мінус, що гальма педальні. До цього можна і звикнути. Зручний передній багажник-кошик.

Костянтин

плюси:

 • алюмінієва рама
 • заднє крило
 • захист на кермі

мінуси:

 • стрічки
 • ножні гальма

Рейтинг кращих велосипедів для дітей 2019-2020 року.

2. Schwinn Lil Stardust 16 (2019)

Рейтинг (2020): 4.7

Велосипед, призначений для дівчаток у віці від трьох до шести років, без перемикання передач. Технічні особливості: алюмінієва рама 6061 aluminum, жорстка вилка Schwinn, одинарні алюмінієві обода, ножні педальні гальма, повний захист ланцюга, знімні бічні колеса, м’яка накладка на кермі, передня кошик. Підходить для навчання і легких прогулянок. Діаметр коліс — 16 дюймів. Вага — 8,99 кг.плюси:

 • алюмінієва рама
 • заднє крило
 • захист на кермі
 • корзинка

мінуси:

 • швидкозростаючі діти

Рейтинг кращих велосипедів для дітей 2019-2020 року.

3. Royal Baby 14 (2019)

Рейтинг (2020): 4.9

Велосипед Royal Baby 14, призначений для дітей у віці від 3 до 5 років, без перемикання передач. Технічні особливості: алюмінієва рама, жорстка алюмінієва вилка, одинарні алюмінієві обода, переднє гальмо — ободной V-типу, задній — дисковий механічний, повний захист ланцюга, підніжка, дзвінок. Підходить для навчання і прогулянкового катання в міських умовах. Діаметр коліс — 14 дюймів. Вага — 7 кг.

Відгуки

Син катається на ньому вже кілька місяців, зручно і комфортно, в цілому це надійний транспорт. Важить трохи -7 кг. Зроблено добротно, на совість, не дарма виробника цього хвалять.

Томара

плюси:

 • алюмінієва рама
 • ручні гальма
 • стильний дизайн
 • вага
 • підніжка

мінуси:

 • захист ланцюга

Рейтинг кращих велосипедів для дітей 2019-2020 року.

4. Stels Wind 16 Z020 (2019)

Рейтинг (2020): 4.8

Велосипед Stels Wind 16 Z020, призначений для дівчаток у віці від 3 до 5 років, без перемикання передач. Технічні особливості: сталева рама Hi-Ten, жорстка сталева вилка, одинарні обода, ножні педальні гальма, захист ланцюга, знімні бічні колеса, сталеві крила, м’яка накладка на кермі, дзвінок. Підходить для навчання і прогулянкового катання в міських умовах. Діаметр коліс — 14 дюймів. Вага — 10,5 кг.

Відгуки

Не бачу сенсу переплачувати за великий для дитини, який толком то і кататися не буде! Наша дочка, наприклад, залишилася задоволена. Швидкості їй не потрібні, гальмо працює, кермо і колеса є, значить великий прелесть) а його ціна влаштувала нас, батьків!

Юля

плюси:

 • додаткові колеса
 • ножні гальма
 • класний дизайн
 • алюмінієві крила

мінуси:

 • сталева рама

Рейтинг кращих велосипедів для дітей 2019-2020 року.

5. Novatrack Blast 14 (2019)

Рейтинг (2020): 4.8

Велосипед Novatrack Blast 14, призначений для дітей у віці від 3 до 5 років, без перемикання передач. Технічні особливості: магній-алюмінієва рама, жорстка вилка, одинарні алюмінієві обода, ножні педальні гальма, повний захист ланцюга, знімні бічні колеса, пластикові крила, м’яка накладка на кермі, дзвінок. Підходить для навчання і прогулянкового катання в міських умовах. Діаметр коліс — 14 дюймів. Вага — 8 кг.

Відгуки

Відмінний великий для нашого пацана, сів і поїхав! Ножні гальма для нього звичайно незвичний, але швидко адаптувався! Дуже класна забарвлення! Дитині подобається і це головне!

Ілля

плюси:

 • додаткові колеса
 • ножні гальма
 • модний дизайн
 • дзвінок

мінуси:

 • пластикові крила

Огляд кращих дитячих велосипедів від 4 до 6 років з колесами 16 дюймів

Модель вага,

кг

тип приводу Діаметр

коліс,

дюйми

матеріал рами гальма Ціна,

руб.

Welt Dingo 16 (2020) 7.9 ланцюговий 16 алюмінієвий сплав ножні 11 990
Merida Dino J16 (2020) 8,9 ланцюговий 16 алюмінієвий сплав ножні / ручні 10 892
Novatrack Lumen 16 (2019) 9 ланцюговий 16 алюмінієвий сплав ручні 7 300
STARK Foxy 16 (2019) 10,5 ланцюговий 16 алюмінієвий сплав ножні / ручні 15 500
TREK Precaliber 16 Boys (2019) 8,9 ланцюговий 16 алюмінієвий сплав ножні 14 290

Дитячі великі з шинами, діагональ яких 16 дюймів, переважно спрямовані на зростання не більше 125 см, що робить їх прийнятним рішенням для малюків 4-6, іноді 7 років. Однак не тільки габарити виділяють ці вироби для більш раннього віку.

В першу чергу ця група відрізняється широким асортиментом, різноманітністю і містить моделі різних рівнів. Частина з них, наприклад, велосипеди, діагональ яких 12 або 14 дюймів, підходять виключно для міської місцевості. Інші добре показують себе в напружених «гонках» по нерівній дорозі і навіть з найпростішими трюками.

У той же час деякі представники цього топа притягують унікальним дизайном, що дозволяє маленьким водіям виділити власну персону. Цим вони теж сильно розрізняються з велосипедами для самих маленьких з схожим дизайном.

Рейтинг кращих велосипедів для дітей 2019-2020 року.

1. Welt Dingo 16 (2020)

Рейтинг (2020): 4.9

Велосипед, призначений для дітей у віці від трьох до шести років, без перемикання передач. Технічні особливості: алюмінієва рама Alloy 6061, що жорстка вилка Rigid, одинарні обода, ножні педальні гальма, знімні бічні колеса, захист ланцюга, пластикові крила, що підтримує ручка. Підходить для навчання і прогулянкового катання в міських умовах. Діаметр коліс — 16 дюймів. Вага — 7,9 кг.

Відео:

плюси:

 • алюмінієва рама
 • додаткові колеса в комплекті
 • захист ланцюга

мінуси:

 • ножні гальма

Рейтинг кращих велосипедів для дітей 2019-2020 року.

2. Merida Dino J16 (2020)

Рейтинг (2020): 4.9

Merida Dino J16 (2019) призначається на вік від 3 до 5 років. Маневреність транспортного засобу забезпечує алюмінієва рама. Покришки Merida Kid 16 1.75, що роблять пересування надзвичайно комфортним. Шатуни — Steel 32T. Практична жорстка вилка Rigid Steel проста в обслуговуванні. М’яке сідло Dino kid 16 є запорукою бадьорості і гарного настрою в дорозі, настільки воно зручно. Ободниє механічні гальма Ножной (Coaster in R.Hub.) Скорочують час гальмування і забезпечують комфортне керування байком.

Відео

плюси:

 • алюмінієва рама
 • переднє гальмо
 • захист ланцюга
 • щиток на кермі

мінуси:

 • немає додаткових коліс в комплекті

Рейтинг кращих велосипедів для дітей 2019-2020 року.

3. Novatrack Lumen 16 (2019)

Рейтинг (2020): 4.7

Велосипед, призначений для дітей у віці від трьох до шести років, без перемикання передач. Технічні особливості: алюмінієва рама, жорстка сталева вилка, одинарні алюмінієві обода, ножні педальні гальма, повний захист ланцюга, знімні бічні колеса, сталеві крила, дзвінок. Підходить для навчання і легких прогулянок. Діаметр коліс — 16 дюймів. Вага — 9 кг.

плюси:

 • хороша комплектація
 • Ціна
 • захист ланцюга
 • клаксон

мінуси:

 • швидкозростаючі діти

Рейтинг кращих велосипедів для дітей 2019-2020 року.

4. STARK Foxy 16 (2019)

Рейтинг (2020): 4.9

Дитячий велосипед Stark Foxy 16 (2019) справжня знахідка для дитини від 3 до 5 років. Ободниє механічні гальма SAIGUAN CB-141, V-BRAKE забезпечують швидке гальмування і підвищують безпеку. Велосипед укомплектований шатунами CW АЛЮМИНИЙ, 114мм. Байк АЛЮМИНИЙ AL-6061 створений на базі алюмінієвої рами. Покришки WANDA P1197 16 * 2.125, роблять пересування надзвичайно комфортним.

Відео

плюси:

 • алюмінієва рама
 • ручні гальма
 • Бічні колеса в комплекті

мінуси:

 • сталеві обода

Рейтинг кращих велосипедів для дітей 2019-2020 року.

5. TREK Precaliber 16 Boys (2019)

Рейтинг (2020): 4.9

Дитячий велосипед Trek Precaliber 16 Boys (2019) розрахований на вікову категорію 3 до 5 років. Колеса з покришками Bontrager Dialed 16 × 1.75˝ — досить міцні і динамічні, ідеальні для захоплюючого катання в місті і за містом. Система Alloy, 26T w / chainguard прекрасно забезпечує передачу зусиль від педалі до зірки і економить їх. М’яке сідло Dialed 16˝ size, padded є запорукою бадьорості і гарного настрою в дорозі, настільки воно зручно. Алюмінієва рама 16˝ Dialed frame size, Alpha Silver Aluminium забезпечує маневреність і надійність всієї конструкції.

Відео

плюси:

 • алюмінієва рама
 • ножні гальма
 • Бічні колеса в комплекті
 • вага

мінуси:

 • немає

Правила догляду за велосипедом

За велосипедом, як і за будь-яким іншим видом техніки, потрібен ретельний догляд. Це стане гарантією його тривалої експлуатації і комфортного катання. Основні заходи по догляду за транспортним засобом:

 • Кожну несправність потрібно усувати негайно. Коли це можливо, то при поїздці, якщо немає — після прибуття додому. Відкладати не слід, так як це веде до небезпечних наслідків, наприклад, аварії.
 • Вісімка на колесі повинна бути усунена на місці. Якщо продовжити їзду, вона посилиться і виправити буде набагато важче.
 • Важливо усувати забруднення з велосипеда після прогулянок. Подібне дасть можливість зберегти техніку справною.
 • Транспортний засіб потрібно промивати струменем води. З велосипеда знімають колеса, його ставлять в перевернутої позиції в ванну. За допомогою жорсткої щітки з пластмаси миється в душі. Необхідно запобігти пряме попадання води в пази конструкції.
 • Щоб очистити ходові елементи, необхідно скористатися спеціалізованою машинкою, в яку заливають миючий засіб. Касета чиститься за допомогою щітки з пластику.
 • Змащувати виріб потрібно лише в чистому і сухому вигляді. Після закінчення миття проходить щонайменше 2 години.
 • Амортизаційна вилка потребує постійного обслуговування. Це очищення від бруду і заміна масла.

Висновок

Якщо при покупці велосипеда для дитини дотриматися всіх вимог, то такий велосипед принесе йому максимум задоволення. Та й батькам не доведеться турбуватися, що байк може нашкодити їх малюкові.

Відео

Reply